שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

5 סיבות טובות לקנות לילדים בית עץ

רמז: לא רק בגלל שבתי העץ שלנו עשויים עבודת יד מעץ מלא איכותי...

אין ספק שאתם מוציאים המון כסף על צעצועים ומשחקים לילדים שלכם. אין לנו ספק גם שההוצאות הכלכליות הולכות ונהיות כבדות משנה לשנה, ובכל זאת אנחנו מאמינים שקניית בית עץ יכולה לשדרג לכם ולילדים את שעות הפנאי ואפילו לחסוך לכם כסף. נשמע מוזר? הישארו איתנו.
מנתק את הילדים מהמסכים
אחד האתגרים הגדולים ביותר בעידן של ימנו הוא התחרות מול המסכים השונים: טלוויזיות, מחשבים, טאבלטים, סמארטפונים וכו'. בתי עץ לילדים מצליחים לעמוד באתגר הזה ואפילו בכבוד רב! הם מצליחים להיות אלטרנטיבה ראויה עבור המסכים והילדים בוחרים בהם פעם אחר פעם לטובת בילוי בשעות הפנאי.
חוסך כסף לטווח הארוך
נכון שעלותו של בית העץ אינה נמוכה ונכון שמדובר בהשקעה כספית משמעותית, אך אנחנו מאמינים שבחישוב הכולל היא תחסוך לכם כסף רב. למה בדיוק אנחנו מתכוונים? קניית בית עץ לילדים תאפשר להם ליהנות משעות רבות של הנאה ומשחק ולמעשה חוץ מבית העץ לא תזדקקו לשום דבר נוסף. זה אומר שתוכלו להימנע מרכישת צעצועים ומשחקים נוספים ובית העץ הזה ימלא את כל הצרכים. הוא מתאים לילדים בגילאים כמעט בכל גיל (וגם לילדים ברוחם) ותורם לצבירת חוויות ילדות בלתי נשכחות.
 
מוסיף יופי לחצר ולגינה
הסיבה הזו היא אמנם עבורכם, ההורים, אבל אנחנו בביוגארדן משתדלים לחשוב על כולם. בתי העץ שלנו הם אקססוריז לכל דבר ועניין. אנחנו מעצבים ומתכננים אותם באופן שיהפוך אותם לתכשיט לגינה שלכם. אנחנו מקפידים על עיצוב נקי ואסתטי, לא ילדותי מידי, וכזה שישתלב בגינה שלכם באופן הרמוני ומדויק. זה אומר שעיצוב הגינה שלכם הולכת לקבל שדרוג משמעותי וגם אם לא תשחקו בבית באופן פיזי, אתם בהחלט הולכים ליהנות ממנו.
מחבר את הילדים לטבע
על היתרונות של החיבור לטבע אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם, אבל רק נזכיר שילדים שמרבים לבלות בטבע הם ילדים מאושרים יותר, שמחים יותר ובריאים יותר. בתקופה הנוכחית ההזדמנויות ליציאה לטבע הולכות ומתמעטות ואילו באמצעות בתי העץ הן חוזרות להיות מרכזיות בחיי הפנאי שלנו. המשחק בבתי העץ אהוב במיוחד על ילדים והם בוחרים בו פעם אחר פעם , מה שמאפשר להם ליהנות מחיבור יום יומי לטבע.
 
יוצר חוויות ילדות מיוחדות
האופן שבו הילדים שלנו יזכרו את הילדות שלהם תלוי בחוויות היום יומיות שהם יצברו. בתי עץ לילדים הם בדיוק אלו שיעזרו לצבירה של חוויות מיוחדות ובלתי נשכחות: משחקים בשעות הפנאי, חברים ואורחים שבאים לבקר, הנאה, כיף ורגעים שישמרו בזיכרון לנצח. אנחנו מעצבים אותם כך שיתאימו למשחק של מספר ילדים בו זמנית וכדי שיהיו מקום אהוב שאפשר להעביר בו שעות רבות ויפות.