שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

3 רעיונות ואפשרויות לגידול צמחי תבלין

את כל הפתרונות לגידול צמחי תבלין תמצאו אצלנו באתר ותוכלו להזמין את המוצרים בכל גודל, מידה או צבע שתבחרו.

ערב חורפי קר ואתם משתוקקים לכוס תה עם צמחים. אלא שבקניות האחרונות בסופר שכחתם או לא רציתם לקנות צמחי תבלין שרק אלוהים יודע מה עבר עליהם עד שנארזו בשקית פלסטיק. יש לנו אלטרנטיבה והיא אפילו קלה יותר, זולה יותר, וטבעית הרבה יותר. גדלו בעצמכם את התבלינים שלכם! זה כל-כך פשוט שלא תבינו איך לא עשיתם את זה עד עכשיו. הנה שלושה רעיונות נהדרים שיעזרו לכם במשימה ויהפכו את הבישולים שלכם, את את כוסות התה שלכם, לטעימים ורעננים הרבה יותר.
סולם אדניות לגידול תבלינים
סולם אדניות עץ של ביוגארדן הוא מוצר חכם שמאפשר לגדל תבלינים בשטח של מעל 2 מטרים. אם חשבתם שתצטרכו בשביל זה שטח גידול רחב, תחשבו שוב. כל העניין עם סולם האדניות הוא שהוא חוסך מקום. האדניות בנויות בשלבים אחת על גבי השנייה, וניתן להציב את הסולם במרפסות בניינים, משרדים או בכל מקום אחר. הסולם בנוי מעץ מלא וצבוע בצבעים אטומים למים ולשמש. זה אומר שהוא לא ייהרס, יישחק או יתבלה גם אם תשקו את התבלינים שלכם וגם אם תניחו אותו בשמש.
סולם אדניות לצמחי תבלין
גידול צמחי תבלין בגינה או במרפסת
אדניות גדולות לגינת תבלינים
אם יש לכם שטח גינה גדול, זה הפיתרון בשבילכם! פנו מקום לאדנית גדולה במיוחד (למעשה בכל גודל שתבחרו), שתשמש כערוגה מושלמת לתבלינים שלכם. את האדניות מניחים ישירות על האדמה וניתן לטפל בצמחים ולהשקות אותם בקלות ובנוחות. זוהי גם פעילות נהדרת עבור ילדים שאוהבים מאוד לשתול צמחים, לטפל בהם ולעקוב אחרי השינויים עד שהם מגיעים לצלחת שלהם. וזה עוד לפני שדיברנו בכלל על כך שזו הדרך הטובה ביותר לעודד ילדים לאכול ירקות ומוצרים מן הצומח.
אדנית עץ גדולה
פתרון מושלם ואסטתי לגינת תבלינים ביתית
אדניות עץ לתבלינים
יתרון גדול שיש לאדניות הוא שהן מסייעות ומזרזות את תהליך הגידול. הן יוצרות "מצע מנותק" מן האדמה ומאפשרות לתבלינים (וגם לפרחים) לגדול מהר יותר. אצלנו בביוגארדן תמצאו אדניות עץ מעוצבות במגוון דגמים, גדלים ועיצובים. אנחנו מאמינים שאדניות הן אביזר מושלם לעיצוב הגינה, ומעבר לזה שהן יהיו הבית המושלם לצמחים שלכם, הם יכניסו לגינה יופי וסטייל. אל תחכו לרגע האחרון! הזמינו עוד היום את האדניות הדרושות לכם וממש בקרוב תוכלו ליהנות מתבלינים אורגניים ואיכותיים שגידלתם בעצמכם.
גינת תבלינים
למוסדות לימוד או לחצר הבית