שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

שירות תכנון גינות פרטיות באזור הדרום

אז איך נראה חלום הגינה שלכם? האם הוא כולל פרגולה ודק? האם יש בו דשא סינטטי או דווקא דשא רגיל? האם עצי פרי כלולים בחלום הזה? או דווקא שפע של פרחים מכל הסוגים והצבעים?

אנחנו מזמינים אתכם לחלום את כל חלומות הגינה שלכם וליצור איתנו קשר. אנחנו נדאג לייעץ, לתכנן, ולהגשים את כל החלומות שלכם. תכנון גינות בדרום (וגם באיזורים נוספים בארץ) הוא המומחיות שלנו , ויותר מזה  - האהבה הגדולה שלנו. בואו להתרשם מגינות שתיכננו והקמות ביישובים באיזור הדרום וצאו איתנו לדרך מופלאה שבסופה תהיה לכם גינת החלומות שלכם.
תכנון גינות בדרום
הקמת גינה - משלב התכנון ועד הביצוע
עיצוב גינות בבתים פרטיים באיזור הדרום
אולי זו העובדה שאנחנו מתגוררים באיזור (מושב ביצרון, ליד גדרה) ואולי זו "רק" האהבה שלנו לאיזור, אבל בשנים האחרונות יצא לנו לעצב המון גינות בבתים פרטיים בדרום. יש קסם מיוחד באיזור הזה שמביא לנו המון השראה. אנחנו מתכננים גינות בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולתקציב שלכם תוך הקפדה על על שימוש בחומרי גלם איכותיים. הגינות שלנו נועדו לשמש את דיירי הבית ולכן הן יותאמו באופן אשי לאורח החיים שלכם ולציפיות שלכם. כך למשל אם אתם מארחים הרבה, נדאג לעצב לכם גינה רחבת ידיים עם ריהוט גן יוקרתי שישמש אתכם לאורך זמן. אם אין לכם פנאי לטפל בגינה נדאג לתכנן גינה שלא דורשת תחזוקה כדי שתוכלו ליהנות ממנה גם מבלי להשתעבד עבורה.
עיצוב, תכנון והקמה של הגינה - נהיה איתכם לאורך כל הדרך
שלא כמו מעצבי גינות או אדריכלי נוף, אנחנו בביוגארדן עוסקים גם בעיצוב, גם בתיכנון וגם בהקמה של הגינה. נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב השרטוטים ועד לשלב שתשבו עם כוס קפה בגינה החדשה שלכם. אנחנו מאמינים שמעצב גינות שגם דואג להקים אותן בפועל יכול להגיע לתוצאה הטובה ביותר, להתמודד עם דברים בלתי צפויים שצצים במהלך ההקמה ולהשיג את המחיר המשתלם ביותר.
תכנון גינות בהתאם לתנאים איזור הדרום
איזור הדרום לא דומה לאיזור הצפון או לאיזור המרכז ולכם כשמתכננים גינה בדרום חשוב מאוד לתת על כך את הדעת. רוב השנה חם כאן יותר, ויש פחות גשמים וחשוב לשתול צמחיה שמתאימה לאופי האיזור. בתור מעצבי גינות שפועלים הרבה בדרום, אנחנו מכירים היטב את התנאים כאן ומתכננים את הגינה בהתאם אליהם כדי שתשרת אתכם היטב.