שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

ריהוט גן מעץ ממוחזר

את הקסם שיש לרהיטי עץ ממוחזר קשה לתאר במילים וצריך לתת להם לדבר בעד עצמם. מעבר לזה שמדובר ברהיטים אקולוגיים שמיוצרים בתהליך ידידותי לסביבה, הם בעלי מראה מיוחד ששונה משאר הרהיטים.

רהיטי גן מעץ ממוחזר מכניסים אווירה מיוחדת במינה לכל מקום שהם מגיעים ומצליחים ליצור פינות חמד מלאות באופי. אנחנו בביוגארדן מייצרים רהיטים מעץ מלא וגם כאלה מעץ ממוחזר. אנחנו משתמשים בעץ שעבר דבר או שניים בחייו: עצים ששימשו כארגזים, כרהיטים ישנים, כמבנים שכבר לא בשימוש וכו'. בתהליך הייצור אנו מלטשים אותם, מתקנים את הפגמים ומעצבים אותם ליצירה חדשה ולרהיט שיש בו משהו מיוחד שאין ברהיטים אחרים.
ספסלים מעץ ממוחזר
תהליך הייצור של ספסלי עץ ממוחזר הוא תהליך קסום של ממש: חומר הגלם הראשוני יכול להפוך לכל דבר שנרצה עם קצת דמיון, יצירתיות וניסיון. קרשים ששימשו לדבר אחד הופכים במהלך העבודה לספסלים מעוצבים, נוחים ומרשימים במיוחד. אנחנו שומרים על האופי הייחודי שלהם ועל המראה המקורי שלהם ובעבודת נגרות מאומצת יוצרים מהם ספסלים מיוחדים שלא ניתן למצוא בכל מקום. לכם זה מבטיח ריהוט מקורי שיכול להפוך את הגינה או הבית שלכם למקום מעוצב ומלא קסם.
ריהוט חצר מעץ ממוחזר
הגינה שלכם היא חלק בלתי נפרד מהבית שלכם ואם היא תהיה מרוהטת כהלכה היא גם יכולה להפוך בקלות לחלק האהוב ביותר. רהיטי חצר הם המומחיות שלנו בביוגארדן ואנחנו מקפידים לייצר פריטים מעוצבים, נוחים ושימושיים שיעזור לכם ליצור פינה קסומה שהיא אי של שקט ושלווה. לריהוט גן מעץ ממוחזר יש חלק בלתי נפרד מהתוצאה הסופית והאופי המיוחד שלהם הוא בדיוק מה שהופך גינות "סטנדרטיות" לגינות מקוריות ומרשימות. אנו מזמינים אתכם להתרשם מפינות ישיבה, נדנדות, ספסלי אחסון, שולחנות פיקניק ופריטים נוספים שאנו מייצרים בעבודת יד בנגריה שלנו.
רהיטים איכותיים מעץ ממוחזר
בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, רהיטי גן מעץ ממוחזר יכולים להיות איכותיים ועמידים בדיוק כמו רהיטים מעץ מלא. זה שמדובר בקרשים שכבר היו בשימוש לא אומר שהם לא יכולים להיות בשימוש לאורך זמן, אם רק יודעים לעבוד איתם נכון. כשאנחנו מייצרים רהיטים מעץ ממוחזר אנחנו מקפידים על יצירת רהיטים איכותיים שיעמדו בתנאי מזג האוויר השונים וישמשו אתכם לשנים רבות וארוכות.