שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

רהיטי גן מעץ - יש את זה גם בנוח???

אנחנו מאמינים שרהיטים לגינה צריכים להיות נוחים ומפנקים ועל זה לעולם לא נתפשר. אחר כך נדאג גם לעיצוב יפה ואסתטי וכמובן גם לאיכות ועמידות.

למי שלא יודע נספר שאנחנו מגיעים עם רהיטי העץ שלנו לירידים בכל רחבי הארץ. ככה אנחנו פוגשים פנים אל פנים את הלקוחות ובעיקר מאפשרים להם לראות את הרהיטים שלנו מחוץ לאתר ולהרגיש אותם מקרוב. ולמה אנחנו מספרים לכם את זה? כי תמיד (אבל תמיד!) אנחנו נתקלים באנשים מופתעים ברגע שהם יושבים על הרהיטים שלנו. "ואוו לא ידעתי כי ספסל מעץ יכול להיות נוח!", "אני בשוק כמה שהכיסא הזה מפנק" ותגובות נוספות בסגנון הזה. משום מה אנשים חושבים שרהיטי עץ לא יכולים להיות גם נוחים וגם יפים. האמת היא שאנחנו מבינים את החששות. יש הרבה יצרנים שמציעים ריהוט עץ מעוצב ויפהפה, אך שהנוחות היא ממנו והלאה.
כסאות עץ נוחים לגינה
כסאות האמיש שלנו - אתם חייבים לנסות כדי להבין כמה שה נוח!
פינות ישיבה מעץ לגינה - לא מה שחשבתם!
כל מה שאתם רוצים אחרי יום עבודה ארוך ומפרך הוא לשבת בכיף על כוס קפה משובח. ומה זה אומר "לשבת בכיף"? לשבת כמובן על פינת ישיבה מפנקת. בניגוד למה שרבים חושבים, פינת ישיבה מעץ ופינוק בהחלט הולכים ביחד! בקולקציה שלנו תמצאו פינת ישיבה עם כריות אך בלי וכמובן מערכת ישיבה עם כיסאות עץ נוחים ומפנקים. כל פינות הישיבה לגינה שלנו תוכננו כדי לספק לכם נוחות ופינוק אז תשכחו מכל מה שחשבתם על פינות ישיבה…בואו להתרשם בעצמכם!
תכנון חכם ועיצוב מדויק
כל רהיט שיוצא מהנגריה שלנו הוא רהיט שהושקעה בו מחשבה עצומה עוד בשלב התיכנון והעיצוב. ששי וצוות הנגרים פועלים כל הזמן כדי לתכנן רהיטי עץ נוחים ומפנקים. התגובות שאנחנו מקבלים מהלקוחות שלנו מלמדות אותנו שהם בהחלט הצליחו בכך! מדובר ברהיטי עץ פונקציונאלים שמציעים שילוב מושלם בין נוחות מקסימאלית לעיצוב מדויק.
רהיטי גן מעץ של ביוגארדן - נוחות, איכות ועיצוב מושלם
אז כפי שבטח כבר הבנתם אנחנו מציעים לכם להשאיר מאחור את מה שחשבתם על ריהוט מעץ לגינה ולבוא להתרשם בעצמכם מהמוצרים שלנו. בין מגוון הרהיטים שאנו מייצרים תמצאו: ספסלי עץ, ספסלי אחסון, פינות ישיבה מעץ מלא, נדנדות לילדים וגם נדנדות למבוגרים, בתי עץ לילדים, כיסאות מעץ ועוד. כל הרהיטים שלנו מיוצרים מעץ מלא ואיכותי ומיועדים לשהייה בחוץ אפילו ללא קירוי. אנחנו מאמינים שהרהיטים צריכים לעבוד בשבילכם ולא אתם בשבילם, ולכן מייצרים אותם כך שלא תצטרכו לדאוג לתחזוקה שלהם כלל. הציצו באתר שלנו וחפשו אותנו בירידים!