שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

ספסלי עץ

אנחנו מאמינים שספסל גינה הוא אביזר נוי לכל דבר

ניתן להציב אותם בגני ילדים, בתי ספר, צהרונים, עסקים ומשרדים. אצלנו בביוגארדן תמצאו מגוון גדול של ספסלים מעץ לגינה, לחצר, למרפסת ואפילו לפנים הבית.

מעבר לנוחות אנחנו מקפידים כי כל מוצר שלנו יהיה מעוצב ויכניס המון יופי לפינה שלכם. הספסלים המקוריים שלנו מתאימים לבתים פרטיים אך בהחלט לא רק!

בין מגוון דגמי ספסלי העץ שלנו מחכים לכם ספסלי אחסון ייחודיים שנותנים מענה אסתטי לכל הבלאגן, ספסלים מעץ לילדים, ספסלים לנעליים , ספסלים לפינות ישיבה מפנקות ועוד… ניתן לבחור ספסלים בצבע עץ או ספסלים צבעוניים וססגוניים שיכניסו המון אסתטיקה לבית או לגינה. כל הספסלים שלנו מיוצרים בעבודת יד מחומרי הגלם הטובים ביותר ומתוכננים כך שהם יהיו גם יפים וגם מאוד מאוד נוחים.

ספסלים מעץ לאחסון

כבר אמרנו שאנחנו מאמינים שספסל הוא הרבה מעבר לרהיט ישיבה? זה בדיוק מה שהנחה אותנו בתכנון ועיצוב ספסלי האחסון שלנו. מדובר בספסלים מקוריים ומעוצבים עם מגירות אחסון לצעצועים או לכל דבר אחר שתבחרו. הם מתאימים לחצר או לבית והם פריט נוי מושלם! נכון שאנחנו קצת משוחדים אבל אנחנו באמת מאמינים בספסלים האלו ובכך שהם הופכים את החיים לקלים ונוחים הרבה יותר.

ספסל נעליים מעץ

את "ספסל משנה חיים" שלנו כבר הכרתם? מדובר בספסל עץ מעוצב ואיכותי שהולך לעשות לכם סדר בבלאגן ובעיקר להשאיר את הבית נקי מבוץ! ספסל נעליים מעץ הוא הפתרון הטוב ביותר לאחסון נעליים בכניסה לבית ולשמירה על בית נקי. הספסל המיוחד הזה בנוי משני שלבים כאשר בשלב התחתון ניתן להניח את הנעליים ובעליון לשבת. הוא מתאים במיוחד לגני ילדים ונותן מענה לנעליים שפזורות בכל מקום.

ספסלי עץ לגינה

ספסלי הגינה שלנו הולכים להפוך את הגינה שלכם למושלמת, אם עד עכשיו היא לא הייתה כזו. אלו ספסלים נוחים במיוחד שמתאימים לישיבה מפנקת ולאירוח נפלא. תוכלו לבחור שנצבע אותם בצבע המועדף עליכם כדי שישתלבו בצורה מושלמת בגינה שלכם. בין מגוון ספסלי ישיבה מעץ שאנו מייצרים תמצאו ספסל דו מושבה מעץ, ספסל תלת מושבי וכמובן ספסלים במידות קטנות במיוחד לדור הצעיר. כי הרי לכולם מגיע להתפנק בספסל נוח.