שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

מתקני חצר

גלריית תוצרים מפרויקטים שונים של ביוגרדן

הנגרייה שלנו היא המקום שבו מתחיל כל פרויקט עץ, גדול כקטן. מעבר לכלים ולמכונות יש בה אווירה מיוחדת שמסייעת לנו להגשים את כל החלומות.
כשמגיע פרויקט שכזה אנחנו נכנסים לדריכות ולהתרגשות ומגייסים את מיטב המאמצים כדי ליצור מתקני עץ שהם התגשמות כל החלומות של מי שהזמין אותם. כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים של מתקני חצר בהזמנה מיוחדת שהתחילו בנגריה שלנו והסתיימו בחצרות של הלקוחות האהובים שלנו.
בכל מה שקשור למתקני חצר השמיים הם באמת הגבול ואפשר לתכנן וליצור כל מה שאתם חולמים עליו. אנחנו מקפידים על תכנון מוקפד ועל בנייה של מתקני עץ בטיחותיים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. השילוב בין השניים יוצר מתקנים שהם גם אסתטיים וגם עמידים לשנים רבות במיוחד. כל המתקנים וכן משחקי חצר שיוצאים מהנגרייה שלנו מיוצרים מעץ מלא וצבועים בצבעים שאטומים למים ולשמש. כך הם מצליחים לשהות בתנאי חוץ מבלי להיהרס או להתבלות ומשרתים את כל מי שמשתמש בהם בצורה נאמנה.
בימים כמו שלנו, בהם המסכים מהווים תחרות גדולה ביותר לבילוי בחוץ, מתקני חצר עוזרים לנצח בתחרות וליצור אלטרנטיבה ראויה ומקום שבו הילדים יכולים לצבור חוויות ילדות מיוחדות ובלתי נשכחות. אלו יכולים להיות בתי עץ עם קיר טיפוס, בתי עץ על עמודים, טירה מעץ למשחק, ספינת פיראטים חלומית ובאמת כל דבר שתחשבו עליו! אנחנו כאן כדי להגשים…