שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

מוצרים מיוחדים

כאן תמצאו מגוון מוצרי עץ מקוריים וייחודיים לעיצוב הגינה, פנים הבית, העסק או המוסד החינוכי.

ריהוט עץ מקורי, מתקני חצר ומתקני טיפוס, ערוגות וגינות לימודיות או כל מוצר אחר שתחלמו עליו. אנחנו מעצבים מוצרי עץ בהזמנה אישית בהתאם לצרכים שלכם ולמידות שלכם. המוצרים מיוצרים מעץ מלא וצבועים בצבעים עמידים למים ולשמש. ניתן להציב אותם בתנאי חוץ ללא חשש והם לא דורשים תחזוקה, קירוי או טיפול.

ריהוט ייחודי לעיצוב סביבה לימודית

אחד הדברים האהובים עלינו הוא לייצר פריטי עץ לעיצוב סביבה לימודית. בשנים האחרונות שמים דגש גדול על עיצוב המרחב הלימודי מתוך מטרה להפוך אותו למעשיר, מהנה וחווייתי. היום זה כבר ברור לכל שהאופן בו יראו כיתות הלימוד והמרחבים בבית הספר ישפיע על המוטיבציה של התלמידים. נשמח לעזור לכם לעצב חלל לימודי יוצא דופן ובעיקר כזה שנעים וכיף להיות בו . דוכני למידה, טריבונות עץ, ספסלי לימוד מעוצבים או כל דבר שתחלמו שיהיה אצלכם.

מתקני חצר מעץ

מתקני החצר שלנו מעוצבים כולם כדי ליצור חוויות ילדות בלתי נשכחות. הם מעודדים התפתחות, שכלול היכולות המוטוריות, יחסים חברתיים, משחקי דמיון ומעל לכל – כיף והנאה. הם מתאימים לצהרונים, גני ילדים, בתי ספר או "סתם" לגינה הפרטית שלכם. מתקני הטיפוס והחצר, בדיוק כמו שאר המוצרים שלנו, מתאימים לשהייה בחוץ ובטיחותיים לשימוש אצל ילדים.

ריהוט עץ בהזמנה אישית

יש לכם חלום על פריט מסוים ואתם לא מוצאים אותו בחנות? הנגריה של ביוגארדן היא המקום הטוב ביותר להגשים את החלומות שלכם. זה נכון שיש לנו את קולקציית רהיטי העץ שלנו, אבל אנחנו תמיד שמחים על ההזדמנות להכין מוצרי עץ בעיצוב אישי. נשמח לייעץ לכם ולתרום לכם מניסיוננו כדי שביחד נתכנן את המוצר שאתם חולמים עליו. מוצר מיוחד, מקורי, אסתטי וכמובן איכותי ועמיד.