שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

טיפים לתחזוקת ריהוט גן מעץ

אז איך גורמים לריהוט שבחרנו להישאר איתנו להרבה זמן ולא להיהרס ? הנה כמה טיפים לתחזוקת ריהוט גן מעץ.

אנחנו בטח לא צריכים לשכנע אתכם ביופי  של ריהוט גן מעץ. אם הגעתם עד לכאן , כנראה שיש לכם רהיטים לגינה, כנראה שאתם אוהבים אותם, וכנראה שאתם ממש רוצים לשמור עליהם לאורך זמן. אנחנו לגמרי יכולים להבין אתכם ואנחנו בכלל מאמינים שהם חשובים בדיוק (אם לא יותר) כמו הרהיטים בתוך הבית. הקפה של סוף היום, הארוחה של שבת בבוקר, אירוח משפחה וחברים או כל דבר אחר שאתם עושים בגינה שלכם היה נראה אחרת לגמרי בלי רהיטי עץ שעושים את כל ההבדל. וזה עוד לפני שדיברנו על היופי שהם מכניסים לגינה, ועל כך שהם הופכים אותה למעוצבת יותר ואסתטית הרבה יותר.
תחזוקת ספסלי חוץ
ניתן גם לתחזק רהיטי גינה במינימום מאמץ
בחרו ריהוט עץ איכותי לגינה
הטיפ הזה אמנם נוגע לשלב הראשוני אבל אם עוד לא רכשתם ריהוט גן כדאי שתקראו אותו. השקיעו בריהוט עץ איכותי וזו הדרך הטובה ביותר בה תוכלו לשמור עליהם לאורך זמן. מחירי ריהוט גן יכולים לנוע ממחירים זולים מאוד ועד לגבוהים מאוד, כאשר ברוב המקרים רהיטי גן זולים באופן מחשיד יהיו הרבה פחות איכותיים. אז איך יודעים שריהוט גן הוא איכותי? סוג העץ הוא הגורם העיקרי שקובע במקרה הזה. הקפידו לרכוש רהיטים לגינה מעץ מלא. עץ מלא נחשב לחזק ועמיד הרבה יותר והוא מתאים לרהיטים שמיועדים לטווח הארוך. בנוסף לכך, ריהוט גן מעץ מלא מתאים לשהייה בחוץ ומצליח לעמוד בגבורה מול השמש הישראלית החזקה וגם מול הגשם שמגיע בחודשי החורף.
דאגו לצבוע את הרהיטים בשכבת מגן
דרך נוספת לתחזק רהיטי עץ לגינה היא לדאוג לשכבת מגן שתשמור עליהם לאורך זמן. זו יכולה להיות לכה מעורבת עם מים או צבעים מיוחדים שאטומים למים ולקרני UV . הרהיטים שלנו בביוגארדן מיוצרים במטרה לשמש כריהוט גן ולכן אנחנו מקפידים לספק להם את שכבת ההגנה הזו. אנחנו משתמשים בצבעי פלוד מבית סאן-דק שאטומים לפגעי מזג האוויר השונים, ומאפשרים לרהיטים לשרוד בתנאי חוץ לאורך שנים רבות. היתרון הגדול הוא שאין צורך לדאוג בנושאי תחזוקה וכל מה שנותר לכם הוא ליהנות מהרהיטים.
בקשו ממוכר הרהיטים הנחיות לניקיון ותחזוקה שלהם
אם אתם קונים ריהוט גן מחברה אמינה ומקצועית, היא תדאג לצייד אתכם בכל הטיפים וההנחיות לשמירה על הריהוט. במעמד הקנייה יסבירו לכם כיצד לנקות אותם ומאילו חומרים כדאי להתרחק. חשוב לוודא היטב את הכללים לתחזוקת הרהיטים שאתם קונים ולהימנע מטעויות קריטיות שעלולות לפגוע בהם ובעמידות שלהם.