שירות לקוחות: 050-591-4737
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

גבוהות יותר, עמוקות יותר - כל מה שתצטרכו לדעת על אדניות גדולות, אדניות גדולות לבתי קפה, אדניות עץ לעסקים, ייצור אדניות בהתאמה אישית

מאז שנכנסו אדניות העץ לחיינו הן עשו מהפכה של ממש. הן מאפשרות למעשה לגדל צמחים ופרחים בכל מקום ללא כל קשר לקרבה לקרקע או לתנאי השטח

אדניות הן מהוות "מצע מנותק" שגם גורם לצמיחה מואצת לגידולים שלכם, וגם מאפשר לגדל כל דבר בכל מקום. אדניות גדולות מעץ מלא הן פיתרון מושלם לעסקים (משרדים, בתי קפה, ומסעדות למשל) שרוצים ליצור כניסה אסתטית ומעוצבת, לדירות בבניינים גבוהים ורחוקים מהאדמה, ולמקומות נוספים. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על אדניות גדולות.
לא כל אדנית יפה היא אדנית מוצלחת!
מצאתם אדנית יפה במיוחד ואתם מתכננים לרכוש אותה ? רגע לפני שאתם שולפים את הארנק חשוב לבדוק שמדובר באדנית טובה שתאפשר לכם לגדל בהצלחה את הצמחים שלכם. אז איך בודקים את זה? ובכן, חשוב לבדוק שהאדנית עמוקה מספיק וגבוהה מספיק.
אדנית לעץ
אדנית מרובעת גדולה - יכולה להתאים גם לשתילת עצים קטנים/בינוניים
עם כל הכבוד לעיצוב היפה והאסתטי, אם היא לא תהיה מספיק גבוהה, הגידולים שלכם לא יצמחו לשום מקום. זכרו שעליכם לשים שכבה של אדמה לפני הצמחים וצריך לקחת את זה בחשבון. בנוסף לגובה ולעומק, בדקו היטב את עמידות החומר. זכרו שאדניות אמורות לשאת כמויות גדולות של מים ורטיבות, והחומר צריך להיות מותאם לכך ולהצליח לשאת במשקל רב (במיוחד אם מדובר על אדניות גדולות). אל תתפתו לרכוש אדניות יפות ומעוצבות שלא מותאמות למטרה.
חומרים מומלצים לאדניות גדולות במיוחד
שוק האדניות הוא שוק גדול במיוחד וניתן למצוא בו אדניות במגוון חומרים. אדניות פלסטיק, אדניות מבטון, אדניות חרס או קרמיקה וכמובן אדניות מעץ מלא שהן האהובות עלינו ביותר. אצלנו בביוגארדן מחכות לכם אדניות מעץ מלא שמצופות בחומרים וצבעים שאוטמים אותם מפני שמש ומים. זה מאפשר להן לשהות בתנאי חוץ מבלי חשש שהן ייהרסו או יישברו. החלק הפנימי שלהן מצופה במעין שכבת גומי (דומה לשכבה שנמצאת בבריכות שחייה) ששומרת עליה מפני חדירת מים אל העץ. האדניות שלנו נשמרות לאורך שנים רבות וניתן להזמין אותן בכל גודל שתרצו. כולל אדניות גדולות במיוחד בהזמנה אישית.
שתילים מומלצים לאדניות גדולות
אז מה מומלץ לשתול באדנית גדולה? ובכן, כל עוד היא מותאמת לשאת משקל גדול וכמויות רבות של מים, אפשר לשתול בה למעשה הכל. עצי פרי, צמחי תבלין, שיחי פרי (אדניות מאוד אוהבות תותים למשל!), וכמובן פרחים מכל הסוגים.
בואו להתרשם מקולקציית האדניות שלנו, ואם לא תמצאו אחת שמתאימה לכם כמובן שנשמח לייצר עבורכם אדניות גדולות בהתאמה אישית. נשמח גם לעזור לכם לבחור את הצמחים המתאימים ולדאוג שתהיה לכם גינה מהחלומות. בשביל זה אנחנו כאן!